سئو و بهینه سازی سایت

1
سئو

سئو، هنر است و ما سالهاست هنرمندیم

علاوه بر حضور مناسب در گوگل باید متفاوت هم باشید. ایجاد تفاوت بدون شناخت کسب و کار خود و رقبا، چندان ساده نیست. جادوی کلمات و به کارگیری درست آنها می تواند صحنه نبرد در نتایج گوگل را به نفع شما رقم زند و کاربران را به سایت شما سرازیر کند.

SEARCH ENGINE OPTIMIZATION

بهینه سازی سایت (سئو) به فرآیندی گفته می شود که با استفاده از ترکیب تکنیکهای برنامه نویسی، محتوای سایت و عوامل خارجی تاثیر گذار در رنکینگ گوگل و استفاده از علم سئو باعث افزایش ترافیک و بازدید سایت شما خواهد شد. تمام سایت های طراحی شده توسط “طراحی سایت ۲۴” به صورت اختصاصی بهینه سازی شده برای گوگل طراحی می شوند.

2
3
چه کسانی به SEO احتیاج دارند؟

هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما نظر به ساخت یک وب سایت جدید و یا به روز کردن وب سایت قدیمی خود را دارد باید توجه داشته باشید که برای پیشرفت باید SEO را در الویت قرار دهید. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.

لیست خدمات ها

مراحل سئو

صفحه اول گوگل،به زودی به فروش می رسد!

 • 1

  بررسی وبسایت

  آنالیز رایگان سایت شما

  آنالایز دقیق و به روز وبسایت شما برای رفع نواقص

 • 2

  استراتژی

  انتخاب کلمه کلیدی مناسب

  با توجه به نوع سایت شما،کلمه مناسب آن انتخاب می شود.

 • 3

  تولید محتوا سالم و مفید

  محتوا پادشاه است!

  به جرات می توان گفت مهمترین قسمت سئو تولید محتوا آن است.

 • 4

  فعالیت در شبکه های اجتماعی

  شبکه اجتماعی نوعی سات است!

  تولید محتوایی که در شبکه اجتماعی دارای محبوبیت(لایک خور) باشد،بسیار اهمیت زیاد دارد.