رسانه

صدا و سیما

سیاستگذاری، برنامه‌ریزی و تعيين خط مشي برای پذیرش، توليد و نظارت برتولید و اجرای آگهی‌های بازرگانی و برنامه‌های تبلیغاتی درون ‌برنامه‌ای ومشاركتي وتوزیع آنها درشبکه‌های صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران برمبنای خط ‌مشی‌های کلی و ضوابط و معیارهای تعیین شده و واگذاری حق پخش ، بازاریابی و فروش آثار ، حقوق برنامه‌ای، محصولات و خدمات سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به اشکال و انحاء مختلف.تحقیق، بررسی، گردآوری، نياز سنجي ، تجزیه و تحلیل .تعیین و تغییر تعرفه‌های تولید و پخش آگهی و برنامه‌های تبلیغاتی و برنامه ريزي و تدوین اصول و ضوابط فروش محصولات و خدمات سازمان، متناسب با شرایط زمانی و اقتصادی. ایجاد ارتباط با بازار تولید و خدمات کشور و نياز سنجي و برنامه ريزي برای جذب، تولید و نظارت بر توليد و پخش آگهی و برنامه‌های تبلیغاتی و ايجاد متدها و روشهاي جديد. بازاریابی، پذیرش، طراحی،تولید ونظارت برتوليدو اجرای آگهی‌های بازرگانی و برنامه‌های تبلیغاتی. کنترل محتوایی و فنی آگهی‌ها وبرنامه‌های تبلیغاتی درون‌برنامه‌ای براساس ضوابط مصوبفروش خدمات و آثار سازمان به متقاضیان از طریق کپی.انجام خدمات اداری و مالی مرتبط با فعالیت‌های پیش‌بینی شده در شرح مأموریت‌ها و وظایف اداره‌کل بازرگاني.


برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قوانین و ضوابط اینجا را کلیک کنید.

محیطی

تبلیغات محیطی به هر نوع تبلیغ خارج از نقطه نهایی خرید مشتری POP اطلاق می‌گردد. «تبلیغات بیرونی اصطلاحی کلی و غیرتخصصی دربارهٔ انواع اشکال تبلیغات است که در فضاهای خارج از خانه صورت می‌پذیرند. دیگر معادل این اصطلاح تبلیغات خارج از خانه[۱] نامیده می‌شود. تبلیغات محیطی[۲] شاخه‌ای تخصصی، جدید و رو به گسترش از تبلیغات بیرونی است که نباید آنها را به یکسان به کار گرفت.»[۳] «عبارت خارج از خانه یعنی هر رسانه‌ای که خارج از محیط منزل با مشتری در ارتباط باشد».


برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قوانین و ضوابط با شماره تلفن 88888808 تماس حاصل فرمایید.

مطبوعات و مجلات

مطبوعات به عنوان رسانه های مکتوب، همیشه برای تبلیغات مورد توجه کسب و کارها بوده اند. از روزنامه های سراسری که در تمام کشور توزیع میشوند تا روزنامه های محلی که در یک شهر یا استان خاص توزیع میشوند. از مجله ها و کتابجه های تبلیغاتی که به صورت منظم در مناطق مختلف شهری به صورت مستقل توزیع میشوند تا ویژه نامه های ضمیمه روزنامه ها تا هفته نامه ها و ماهنامه های تخصصی. اگر بخواهیم اصطلاح دقیق و علمی در مورد این حوزه را به کار ببریم باید از اصطلاح Press Advertising یا تبلیغات مطبوعاتی استفاده کنیم. تبلیغات مطبوعاتی زیرمجموعه ای از تبلیغات مکتوب محسوب می‌شود.


برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قوانین و ضوابط با شماره تلفن 88888808 تماس حاصل فرمایید.

امروزه فروش اینترنتی بین مردم بسیار محبوب شده است ، شرکت های بسیاری به فروش اینترنتی رو آورده اند ، در حال حاضر با توجه به نیاز جامعه برای کاهش هزینه زمان، خرید های اینترنتی به رو به افزایش می باشد . شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.